ZABIEGI

ZABIEG TRIO

Zabieg TRIO polega na połączeniu synergistycznego działania liftingu Rf + kwasów + mezoterapii mikroigłowej. Zabieg ma skoncentrowane właściwości anti-aging. Jest silnie działającym zabiegiem anti-aging, odmładzającym wygląd skóry.

Energia fal radiowych (RF) - to nowoczesna technologia wykorzystywana do niechirurgicznego liftingu skóry, przy wczesnych stadiach starzenia (utrata elastyczności i jędrności). Zabieg polega na wykonaniu masażu za pomocą wysokospecjalistycznych głowic emituąjcych fale podczerwoną oraz radiową. Dzięki temu zabiegowi dochodzi do uporządkowania przestrzennego obecnych już włókien kolagenowych, które z wiekiem mają tendencję do przechodzenia w mniej uporządkowane struktury ( skóra z wiekiem staje się wiotka). Dzięki temu zabiegowi skóra odzyskuje zdrowy koloryt, staje się jędrna , gładka a drobne zmarszczki zostają spłycone. 

Zabieg z użyciem kwasów -  zaawansowane technologicznie zabiegi z kwasami,  zapewniają odnowę i regenerację skóry, rozjaśniają i wyrównują koloryt. Szczególnie polecane na: zaskórniki, przebarwienia, poszarzałą cerę, zmarszczki, blizny i rozstępy. Zabiegi z wykorzystaniem kwasów polegają na nałożeniu na skórę dwóch różnych kwasów. Pierwszy kwas ( o łagodniejszym działaniu) przygotowuję skórę na nałożenie mocniejszego kwasu. W drugim etapie w zależności od typu cery są stosowane mocniejsze preparaty.

Mezoterapia mikroigłowa - pozwala na bezbolesne wprowadzenie substancji czynnych w głąb skóry. Pobudza procesy regeneracyjne zachodzące w skórze, dzięki czemu zwiększa wytwarzanie kolagenu i elastyny. Idealnie sprawdza się w walce ze zmarszczkami i bliznami. Spłyca blizny i redukuje płytkie zmarszczki. Zabieg mezoterapii mikroigłowej polega na nakłuciu skóry za pomocą kilkunastu cieniutkich igieł, przy użyciu specjalnego aparatu. Podczas zabiegu powstają mikrokanaliki, przez które wchłaniane są substancje odżywcze pochodzące z odpowiednio dobranej ampułki stosowanej przy zabiegu.

Tak zaawansowana procedura zabiegowa, w której wykorzystujemy 3 zaawansowane technologie anti-agin, umożliwia skoncentrowane działanie odmładzające we wszystkich warstwach skóry.

Zaleca się wykonanie 6 zabiegów w odstępach 3 tygodniowych

 

 

Umów się na wizytę
Nie zwlekaj, już teraz wybierz odpowiedni dla siebie termin wizyty.