Modelowanie sylwetki
Wykonywane zabiegi - modelowanie sylwetki

DRENAŻ LIMFATYCZNY

Bardzo skuteczna metoda walki z cellulitem i obrzękami. Drenaż limfatyczny to nieinwazyjna metoda detoksykacji organizmu oraz usprawniania krążenia limfy i krwi. Jest powszechnie stosowany w celu usuwania cellulitu, modelowania sylwetki, rozluźniania napiętych mięśni, regeneracji po liposukcji, ujędrniania skóry czy usuwania obrzęków.

MASAŻ BAŃKĄ CHIŃSKĄ

Bańka chińska to najbardziej popularne narzędzie stosowane w ramach walki z tzw. „pomarańczową skórką” czyli cellulitem.

MODELOWANIE SYLWETKI TECHNOLOGIĄ ŁĄCZĄCĄ KAWITACJĘ, MASAŻ PRÓŻNIOWY ORAZ LIFTING RF

Technologia łączona wykorzystuje kilka technologii w trakcie jednego zabiegu. Dlatego jest to jedna ze skuteczniejszych metod w modelowaniu sylwetki. Kompleksowy efekt kawitacji z masażem próżniowym i RF-liftingiem to jedna z najlepszych kombinacji kosmetycznych do rozwiązywania miejscowych niedoskonałości ciała. Protokół ten aktywnie pracuje nad tkankami w obszarze zastoju tłuszczu. Efekty ultradźwiękowe, mechaniczne i termiczne powodują szereg reakcji chemicznych, w tym wytwarzanie cząstek rozszerzających naczynia krwionośne, rozpad kompleksów molekularnych i działanie koloidalno-chemiczne z efektem upłynniania. Urządzenie nie tylko niszczy komórki tłuszczowe, ale także pomaga usunąć pozostałości reakcji metabolicznych poprzez układ limfatyczny organizmu.

Umów się na wizytę
Nie zwlekaj, już teraz wybierz odpowiedni dla siebie termin wizyty.