Medycyna estetyczna/medycyna anti-aging

Kompleksowy zabieg anti aging

5 zabiegów – 1220 zł

Skutecznie stymuluje skórę do produkcji nowych włókien kolagenowych i jej odmłodzenie na wielu poziomach.

Ta procedura zabiegowa łączy dwie bardzo skuteczne technologie: karboksyterapię oraz lifting RF. W efekcie połączenia tych dwóch zabiegów uzyskujemy bardzo silne działanie anti-aging.

Zabieg karboksyterapi polega na środskórnym wprowadzeniu dwutlenku węgla za pomocą cienkiej igły. 

Karboksyterapia symuluje nasze komórki do pracy zarówno na drodze chemicznej (poprzez powstanie jonów wodorowych powstałych w wyniku reakcji dwutlenku węgla z wodą) jak i mechanicznej (poprzez stymulację skóry za pomocą nakłuć). Podczas zabiegu dochodzi do miejscowego powstania stanu zapalnego, co pobudza fibroblasty do produkcji kolagenu i elastyny. Ponadto środskórna podaż dwutlenku węgla miejscowo poprawia przepływ krwi przez naczynia krwionośne, dzięki czemu skóra wygląda młodziej a sińce pod oczami zostają zniwelowane. Dzięki karboksyterapii możemy uzyskać również efekt uniesienia górnej powieki oka oraz zniwelować płytkie zmarszczki.
 
Kolejnym etapem jest lifting Fala radiową. Lifting ten polega na przeprowadzeniu masażu za pomocą specjalistycznych głowic wydzielających falę radiową i podczerwoną, dzięki którym dochodzi do stymulacji i produkcji nowego kolagenu oraz polepszenia napięcia. Uzyskujemy efekt natychmiastowego napięcia i elastyczności skóry.
 
EFEKTY ZABIEGU:
- napięcie skóry 
- efekt promiennie zdrowo wyglądającej cery 
- spłycenie powierzchownych zmarszczek 
- likwidacja cieni pod oczami 
- uniesienie powieki 
 
Należy wykonać serie 5-10 zabiegów w odstępach 2 tygodniowych 

 

Umów się na wizytę

Obowiązek informacyjny - Zgodnie z art. 13 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych (...) czytaj więcej