Medycyna anti-aging | Medycyna estetyczna
Wykonywane zabiegi - medycyna estetyczna i odbudowa skóry

BOTOX – TOKSYNA BOTULINOWA

Toksyna Botulinowa jest to substancja lecznicza stosowana w medycynie estetycznej. Toksyna Botulinowa jest białkiem toksyny wytwarzanej przez bakterie Clostridium botulinum. Zabieg “botoksem” powoduję blokadę przechodzenia bodźców do mięśni twarzy, które mają związek z liniami wyrazu twarzy. Preparat działa na mięśnie znajdujące się dokładnie w obszarze zabiegowym, nie dopuszczając do powstawania zmarszczek.

KARBOKSYTERAPIA

Karboksyterapia

Zabieg karboksyterapii polega na śródskórnym wprowadzeniu dwutlenku węgla za pomocą cienkiej igły. Karboksyterapia symuluje nasze komórki do pracy zarówno na drodze chemicznej ( poprzez powstanie jonów wodorowych powstałych w wyniku reakcji dwutlenku węgla z wodą) jak i mechanicznej ( poprzez stymulację skóry za pomocą nakłuć).

KOBIDO - LIFTINGUJĄCY MASAŻ TWARZY

Masaż twarzy Kobido dedykowany jest osobom, które z różnych względów nie mogą skorzystać z inwazyjnych zabiegów medycyny estetycznej. Może też być stosowany jako uzupełnienie terapii anti-aging. Masaż twarzy Kobido jest naturalną i nieinwazyjną metodą liftingu twarzy. Technika masażu Kobido rozluźnia napięte tkanki skóry twarzy i wzmaga produkcję kolagenu i elastyny. Dzięki temu skóra twarzy jest dotleniona, pobudzona do regeneracji, promienista i w efekcie wygląda młodo i zdrowo.

LIFTING MASAŻEM PRÓŻNIOWYM

Lifting masażem próżniowym, jest bezinwazyjnym i bezbolesnym zabiegiem ujędrniającym. Zabieg  ten polepsza  krążenie, usprawnia odpływ limfy, stymuluje fibroblasty do produkcji kolagenu.

LIIFTING RF

LIIFTING RF

Energia fal radiowych (RF) to nowoczesna technologia wykorzystywana do niechirurgicznego liftingu skóry przy wczesnych stadiach starzenia (utrata elastyczności i jędrności). 

MEZOTERAPIA IGŁOWA

Zabieg mezoterapii igłowej polega na wprowadzaniu do skóry właściwych substancji odżywczych, takich jak nieusieciowany kwas hialuronowy, czy mieszanki witaminowe. Zabieg przeprowadza się za pomocą cienkiej pojedynczej igły, którą wykonuję się nakłucia jednocześnie podając substancję aktywną. Po zdeponowaniu preparatu mogą powstawać delikatne pęcherzyki, które utrzymują się około 2-3 dni.

MEZOTERAPIA MIKROIGŁOWA

Mezoterapia mikroigłowa , pozwala na bezbolesne wprowadzenie substancji czynnych w głąb skóry. Pobudza procesy regeneracyjne zachodzące w skórze, dzięki czemu zwiększa wytwarzanie kolagenu i elastyny. Idealnie sprawdza się w walce ze zmarszczkami i bliznami. Zwiększa jędrność, gęstość i elastyczność skóry. Spłyca blizny i redukuje płytkie zmarszczki.

NAWILŻANIE UST (INIEKCYJNA PODAŻ PREPARATU)

Zabieg nawilżenia ust metodą mezoterapii igłowej polega na wprowadzeniu substancji aktywnych w głębsze warstwy skóry.

NICI PDO (POLIDIOKSANON)

Zabieg z użyciem nici PDO, jest to zabieg z użyciem cienkiej nitki umieszczonej na cienkiej igle, którą wprowadza się w problematyczny obszar skóry.

OSOCZE BOGATOPŁYTKOWE PRP

Osocze bogatopłytkowe to krwiopochodny materiał autologiczny pozyskiwany z krwi własnej pacjenta. Zawarte są w nim koncentraty płytkowe mają właściwości budujące nowe naczynia krwionośne oraz usprawniające budowę fibroblastów, które stymulują wytwarzanie nowego kolagenu.

PEELING KAWITACYJNY (WYKONYWANY STANDARDOWO DO KAŻDEGO ZABIEGU KOSMETYCZNEGO)

Zabieg bezbolesnego i delikatnego oczyszczania skóry za pomocą fali ultradźwiękowej stosowany w celu wygładzenia i regeneracji skóry.

PRF – FIBRYNA BOGATOPŁYTKOWA

Zabieg zaliczany jest do zabiegów autologicznych, czyli takich w których materiał zabiegowy pozyskiwany jest z organizmu pacjenta. Fibryna bogatopłytkowa jest składnikiem osocza bogatym w leukocyty, płytki krwi, oraz komórki macierzyste. Preparat wprowadzony w obszar zabiegowy od wewnątrz wypełnia problematyczne przestrzenie i długoterminowo uwalnia czynniki wzrostu, cytokiny i mezenchymalne komórki macierzyste, co w efekcie stymuluję skórę do odnowy i wypełnia powstałe w niej ubytki.

SKONCENTROWANY ZABIEG KWASOWY

Jest to innowacyjny zabieg wykorzystujący połączenie substancji chemicznych, wykazujących silnie dobroczynne działanie na naszą skórę. Skoncentrowana mieszanka chemiczna działa na skórę poprzez : biostymulację, rewitalizację, oczyszczenie, złuszczenie, przyśpieszenie regeneracji komórek.

STYMULATORY TKANKOWE

Stymulatory tkankowe jak sama nazwa wskazuję służą do stymulacji skóry do produkcji kolagenu i elastyny, mają zdolność ponadto do miejscowego przyłączania dużej ilości cząsteczek wody dzięki czemu zwiększają nawilżenie skóry.

ZABIEG BANKIETOWY

Zabieg bankietowy polega na natychmiastowej poprawie kondycji skóry oraz jej dogłębnym nawilżeniu. W naszym zabiegu wykorzystujemy połączenie peelingu kawitacyjnego, sonoforezy rozszerzonej ze specjalną ampułką, liftingu RF oraz maski.

ZABIEG OCZYSZCZAJĄCY

Zabieg oczyszczający polega na chemiczno - mechanicznym oczyszczeniu skóry, a następnie na odpowiednim jej nawilżeniu. Podczas zabiegu wykorzystywany jest peeling kawitacyjny, dwuskładnikowe oczyszczanie kwasami oraz jonoforeza, rozszerzona i łagodząca maska.

ZABIEG Z WYKORZYSTANIEM WITAMINY A

Zabieg z wykorzystaniem witaminy A jest jedną z najskuteczniejszych terapii anti-aging w kosmetologii estetycznej. Zabieg dedykowany jest na twarz, szyję, dekolt i ciało. Efekty widoczne są już po pierwszym zabiegu. Głównym składnikiem zabiegu jest retinol (witamina A), który wspomagany jest witaminą C oraz antyoksydantami. Zalecany szczególnie w przypadkach: utraty jędrności skóry, przebarwień pozapalnych, blizn potrądzikowych, zaskórników, rozstępów (na ciele).

ZABIEGI Z UŻYCIEM KWASÓW

Zabiegi z wykorzystaniem kwasów polegają na nałożeniu na skórę dwóch różnych kwasów. Pierwszy kwas ( o łagodniejszym działaniu) przygotowuję skórę na nałożenie mocniejszego kwasu. Zaawansowane technologicznie zabiegi z kwasami,  zapewniają odnowę i regenerację skóry, rozjaśniają i wyrównują koloryt. Szczególnie polecane na: zaskórniki, przebarwienia, poszarzałą cerę, zmarszczki, blizny i rozstępy.

Umów się na wizytę
Nie zwlekaj, już teraz wybierz odpowiedni dla siebie termin wizyty.