Medycyna anti-aging | Medycyna estetyczna

Medycyna anti-aging | Medycyna estetyczna

Starzenie się skóry jest zjawiskiem naturalnym postępującym wraz z wiekiem.


Fibroblasty  pracują mniej wydajnie przez co w efekcie końcowym mamy spowolnienie procesu produkcji kolagenu oraz elastyny. Efektem tego zjawiska jest bardziej wiotka i mniej sprężysta skóra, oraz znaczne pogłębione zmarszczki.


Aby jak najdłużej zachować sprawność fibroblastów czyli opóźnić proces starzenia , należy stosować odpowiednie kuracje anti-aging. Niezmiernie ważne jest systematyczne stymulowanie skóry, co zapewni nam naturalny i młody wygląd. W dzisiejszych czasach każdy jest  w stanie znaleźć zabieg odpowiedni dla siebie. W naszych gabinetach oferujemy zabiegi wykorzystujące specjalistyczną aparaturę emitującą fale radiowe, oraz szereg procedur z wykorzystaniem igieł, oraz witamin, peptydów, karboksyterapii, mezoterapii, liftingu RF, czy też  kwasów.

Podsumowując jeśli zależy Nam na naturalnym i młodym wyglądzie, oprócz codziennego dbania o skórę w domu , należy zadbać o nią w sposób bardziej zawansowany w specjalistycznym gabinecie zajmującym się medycyną anti-aging czy też medycyną estetyczną. Skóra każdego z nas ma inne potrzeby, dlatego tak ważny jest odpowiedni program profilaktyczny indywidualnie dobrany dla każdej osoby.


Zachęcamy do zadbania o swoją skórę już dziś, co zaowocuję pięknym i młodym wyglądem w przyszłości.

Zapraszamy na bezpłatną pierwszą konsultację :).