Modelowanie sylwetki

Modelowanie sylwetki

W naszym gabinecie przeprowadzamy skuteczne zabiegi modelujące sylwetkę. Dzięki nim można szybciej pozbyć się kilogramów, oczyścić organizm z toksyn i złogów, zmniejszyć obrzęki, ujędrnić ciało oraz odżywić i wygładzić skórę. Modelowanie sylwetki przeprowadzane w naszych gabinetach to przede wszystkim zabiegi, dzięki którym można pozbyć się miejscowo zlokalizowanej tkanki tłuszczowej, opornej na usuwanie.

Celem modelowania ciała jest nadanie mu odpowiednich proporcji, a także redukcja tkanki tłuszczowej oraz ujędrnienie skóry. Wychodzimy z założenia, że najważniejszy w kobiecej sylwetce jest kształt i proporcje, nie zaś rozmiar jaki nosimy. Niestety często wpadamy w pułapkę szablonowego myślenia, ze żeby być atrakcyjnym trzeba być szczupłym wręcz chudym. Nic bardziej mylnego. W naszej opinii ważne jest zdrowa, gładka skóra, proporcjonalnie wymodelowana w częściach gdzie zazwyczaj odkłada się nadmiar tkanki tłuszczowej. Osiągamy ten efekt dzięki aparatom i zabiegom jakie do tego celu używamy.

Sprzęt którego używamy w modelowaniu sylwetki, dzięki technologii łączonej pozwala  starcić aż 4 cm w obwodach - po serii zabiegów. Fala uderzeniowa (akustyczna) doskonale rozbija tkankę tłuszczową i każdy rodzaj cellulitu, masaże uciskowe aparatem BTL-6000 Lymphastim 12 Topline oraz karboksyterapia certyfikowanym aparatem  samodzielnie dobiera parametry zabiegowe nie tylko do danego wskazania, ale również do jego stadium i stopnia zaawansowania. Oprócz metod w których wykorzystujemy certyfikowany sprzęt stosujemy takie metody jak: masaż bańka chińska i drenaż limfatyczny ręczny.


Podczas wykonywanych przez nas zabiegów modelujących redukuje się cellulit, a także rozstępy. Redukuje się tkanka tłuszczowa na brzuchu, udach, czy też pośladkach.   Jednocześnie likwidują one wiotką skórę i poprawiają jej napięcie.


Realizowane zabiegi ujędrniają ciało już po kilku sesjach zabiegowych. W większości przypadków pełen efekt jest osiągany po serii zabiegów. Nowe włókna kolagenowe wytwarzane przez fibroblasty wypełniają wnętrze skóry, nadając jest sprężystość i jędrność. Modelowanie ciała i usuwanie cellulitu to idealny sposób  na poprawę samopoczucia i podniesienie atrakcyjności fizycznej. Z ich pomocą można odzyskać prawidłowe proporcje ciała, co jest niezwykle trudne przy stosowaniu tradycyjnych metod.

Zapraszamy na bezpłatną pierwszą konsultację :).