O nas

Gabinety Rogowska to miejsce spełniające oczekiwania każdego Pacjenta.
Gabinety Rogowska Reross Sp. z o.o. prowadzą działalność na kilku obszarach. Nasza firma mieści się przy ul. T. Pełczyńskiego 16/38 na warszawskim Bemowie. Nasze główne obszary działania to: rehabilitacja, modelowanie sylwetki oraz usługi w zakresie medycyny estetycznej i medycyny anti-aging. Wszystkie nasze gałęzie rozwijamy bardzo dynamicznie i otwieramy nowe. Do naszej oferty dołączyliśmy także usługi psychologiczne, które prowadzi Psycholog, dr n ekonom Anna Rogowska, założycielka firmy.
Kierunek naszego rozwoju jest bardzo spójny i obrazuje misję, którą się kierujemy. Nasza misja płynie z wewnętrznej motywacji. Głębokie przeświadczenie, że robimy, to co sprawia nam radość napędza nas do działania i rozwoju.

Chcemy dawać ludziom lepsze samopoczucie, wywoływać uśmiech na twarzy, przekazywać pozytywną energię i mieć czynny udział w ich powrocie do zdrowia. :) To nasza główna misja. Pragniemy żebyście czuli się dobrze i byli spokojni, zdrowi i zrelaksowani :)

Bardzo serdecznie zapraszamy :)
Feel good :)
W zakresie rehabilitacji oferujemy Państwu przede wszystkim terapię indywidualną i masaże, które są bez wątpienia najbardziej cenioną i skuteczną formą terapii.
Na tym obszarze mamy duże osiągnięcia. Nasze terapie wspieramy sprzętem najnowszej generacji.
Wykonujemy m.in. oprócz terapii indywidualnej, która jest najcenniejszą formą pomocy, masaże lecznicze, powięziowe, masaże tkanek głębokich, masaże sportowe, klasyczne, relaksacyjne, masaże dla dzieci powyżej 5 r.ż, kinesiotaping, terapię wad postawy, zabiegi falą uderzeniową i cały wachlarz zabiegów z zakresu fizykoterapii.
Wykorzystujemy m.in. falę uderzeniową, krioterapię elektroterapię, ultradźwięki, laseroterapię, terapię kombinowaną, magnetoterapię, masaż uciskowy sekwencyjny i wiele innych urządzeń.
Drugą częścią naszej działalności jest medycyna estetyczna/medycyna anti-aging.
Medycyna estetyczna/medycyna anti-aging są to wszelkie działania polegające na opóźnieniu procesu starzenia się skóry u pacjenta. Dziedzina ta, to profilaktyka, która skupia się na podtrzymaniu zdrowego stanu naszej skóry.
Czym jest medycyna estetyczna/medycyna anti-aging.
To cały proces działań mający na celu jak najdłuższe podtrzymanie młodego i zdrowego wyglądu naszej skóry. Dlatego nie wystarczy tu jeden zabieg ale ciągły cykl działań profilaktycznych, uzależniony od por roku, naszego stanu zdrowia i samopoczucia. Ważne jest żeby te działania konsekwentnie realizować. Tak samo jak trenujemy dla podtrzymania zdrowia, tak samo musimy pielęgnować mądrze naszą skórę, żeby podtrzymać jak najdłużej zdrowy i młody stan skóry.
Nasze zabiegi przeprowadzamy z użyciem nowoczesnej technologii i najnowszej wiedzy medycznej w obszarze medycyny anti-aging. Wykorzystujemy m.in. fale RF, karboksyterapię, masaże kobido, kwasy, witaminę A, mezoterapię, ultradźwięki, oksybrazję, pilingi, mikrodermabrazję, liftingi. To tylko niektóre ze stosowanych przez nas metod. Stosowane regularnie i konsekwentnie w sposób znaczący opóźniają wizualne efekty mijających lat na naszej twarzy.
Do zabiegów odchudzających i modelujących sylwetkę wykorzystujemy obecnie najnowocześniejszy sprzęt łączący technologię kawitacji ultradźwiękowej, masaż próżniowy oraz lifting RF.
Sprzęt ten jednocześnie wykorzystuje masaż próżniowy, masaż rolkami, fale radiowe, podczerwień oraz kawitację. W zabiegach odchudzających wykorzystujemy także szereg metod łączonych z wykorzystaniem: fali uderzeniowej, karboksyterapii, zabiegów bańką chińską, masaży odchudzających, ujędrniających, antycellulitowych. Zabiegi modelujące sylwetkę są częścią medycyny estetycznej/medycyny anti-aging i tak samo ważna tu jest systematyczność i konsekwencja podjętych działań.
Nasza działalność w zakresie rehabilitacji, medycyny estetycznej/medycyny anti-aging i modelowania sylwetki pozwala nam zająć się Klientami kompleksowo, wychodząc na przeciw oczekiwaniu życia w zadowoleniu z siebie oraz ze swojego zdrowia i wyglądu.
Zapraszamy do naszych gabinetów na bezpłatną 30 minutowy konsultację. Podczas tej wizyty nasz specjalista zdiagnozuje problem i ustalimy wspólnie metodę pozbycia się problemu i poprawy jakości życia.
Usługi psychologiczne, które realizujemy mają na celu pomóc rozwiązać trudne sytuacje, wzbudzić zaufanie Pacjenta do psychologa i pomóc w czerpaniu radości z życia.
Nie jest to łatwe, zwłaszcza w tak dynamicznym świecie, jaki nas otacza. Ale to jest do zrobienia, tylko trzeba dać sobie szansę i chcieć sobie pomóc. Jest tak wiele ograniczeń, które nie pozwalają cieszyć się życiem. Mam na myśli ograniczenia społeczne, mentalne, ekonomiczne, itd. Część z tych ograniczeń nakładamy na siebie sami, inne nakłada nam społeczeństwo, sytuacja itp. Jestem od tego, żeby Cię wyzwolić i pomóc. Uważam, że problemy pojawiają się w momencie, kiedy zaczynamy sami nadawać im rangę problemu. Nasz sposób myślenia warunkuje nasze samopoczucie. Myślenie zawsze można zmienić, zawsze jest na to szansa, trzeba tylko próbować i nie tracić tego celu z oczu, ani wiary w to, że można żyć spokojnie i w atmosferze relaksu :). Pamiętaj to Ty sam nadajesz rangę problemom, obiektywnie patrząc to tylko sytuacje, które nas spotykają. To, jaki dasz im osąd i jaką nadasz rangę, zależy tylko od Ciebie. Od Ciebie zależy również to - czy dasz się zdominować lękowi czy też oddasz się spokojowi :).

Moje główne obszary działalności to poradnictwo, coaching, terapia indywidualna i terapia rodzinna/par.
Bardzo serdecznie zapraszam :)
Feel good :)
Wysokiej jakości sprzęt
Wykwalifikowana kadra
Indywidualne podejście do klienta
Szeroki zakres zabiegów
Andrzej Mleczko | Gabinety Rogowska
Dbaj o siebie, bo to zawsze się opłaca :)
Andrzej Mleczko | Gabinety Rogowska
Zdecydowanie warto!
Andrzej Mleczko | Gabinety Rogowska
Pozwól sobie na ten luz... :)