Rehabilitacja

Zniżka 20% na terapię indywidualną w godzinach 7:00-12.00 (poniedziałek - piątek)

Oferta przeznaczona jest dla osób, które mogą wygospodarować jedną godzinę lub więcej dla siebie. Nasza dewiza to "Dbaj o siebie to zawsze się opłaca", warto więc postarać się o chwilę wolną dla siebie raz na jakiś czas, żeby o siebie zadbać. Zniżka 20% na terapię indywidualną to wspaniała i zachęcająca oferta. W tych godzinach na pewno znajdziemy czas żeby zająć się Tobą:). 

Terapia Indywidualna to kompleksowy zabieg terapeutyczny, którego zadaniem jest długotrwałe zmniejszenie wielu dolegliwości narządu ruchu. Wykorzystywana jest do leczenia przeciążeń, kontuzji oraz różnego rodzaju bólów. Leczenie obejmuje: badanie diagnostyczne, terapię manualną, masaż, techniki mobilizacyjne, powięziowe, zabiegi z wykorzystaniem najnowocześniejszego sprzętu do rehabilitacji, a także zalecenia ćwiczeń. Informacje uzyskane podczas badania diagnostycznego umożliwiają terapeucie określenie pierwotnej przyczyny problemu, położonej często z dala od miejsca odczuwalnych dolegliwości, a także zastosowanie precyzyjnych i skutecznych technik przy użyciu rąk terapeuty oraz ruchu pacjenta.

W naszym gabinecie terapia prowadzona jest między innymi za pomocą technik manualnych, takich jak np. terapia punktów spustowych, mobilizacje, manipulacje, terapie powięziowe, masaż tkanek głębokich. Korzystamy także z terapii narzędziowej (pinoterapia, masaż narzędziami IASTM), masażerów Hypervolt czy też plastrowania dynamicznego.

Terapia indywidualna jest przede wszystkim dla osób z dolegliwościami:

  • bólowymi,
  • ograniczeniami ruchowości w obrębie kręgosłupa,
  • ograniczeniami ruchowości w obrębie pozostałych stawów,
  • bólami mięśniowymi,
  • bólami głowy,
  • wadami postawy,
  • stanami pourazowymi.

Pamiętaj "Zdrowie nie przychodzi samo przez się, trzeba je stworzyć".

M. Delort

Umów się na wizytę

Obowiązek informacyjny - Zgodnie z art. 13 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych (...) czytaj więcej