Oferta

W trakcie pierwszej konsultacji nasz specjalista przeprowadzi z Tobą bardzo szczegółowy wywiad, na temat twojego stylu życia, prowadzonej aktywności życiowej, narażenia na stres oraz środowiska fizycznego w jakim funkcjonujesz na co dzień. Wykona także szczegółowe badanie. Dzięki temu przygotujemy dla Ciebie szczegółowy plan terapii. Pierwsza konsultacja jest zawsze bezpłatna.
Nasza oferta skierowana jest do osób, które pragną poprawić swoją sylwetkę. Wykorzystujemy w tym obszarze bardzo różne technologie i terapie. Dzięki nim można szybciej pozbyć się kilogramów, zwalczyć wiotkość skóry i cellulit, oczyścić organizm z toksyn i złogów, zmniejszyć obrzęki, ujędrnić ciało oraz odżywić i wygładzić skórę.
Modelowanie sylwetki przeprowadzane w naszych gabinetach to przede wszystkim zabiegi, dzięki którym można pozbyć się miejscowo zlokalizowanej tkanki tłuszczowej, opornej na usuwanie. Nasze działania zawsze poprzedzamy bezpłatną konsultacją wstępną, dzięki której poznajemy Twój problem, badamy możliwości i przedstawiamy sposoby rozwiązania problemu.
Aby mimo upływających lat cieszyć się naturalnym i młodym wyglądem, oprócz codziennego dbania o skórę w domu, należy zadbać o nią w sposób bardziej zawansowany w specjalistycznym gabinecie, zajmującym się medycyną anti-aging czy też medycyną estetyczną. Skóra każdego z nas ma inne potrzeby, dlatego tak ważny jest odpowiedni program profilaktyczny indywidualnie dobrany dla każdej osoby.
W naszych gabinetach oferujemy zabiegi wykorzystujące specjalistyczną aparaturę emitującą fale radiowe, oraz szereg procedur z wykorzystaniem igieł, oraz witamin, peptydów, karboksyterapii, mezoterapii, liftingu RF, czy też kwasów. Dzięki czemu w sposób optymalny stymulujemy skórę do produkcji kolagenu, a jej fibroblasty do efektywnej pracy. Nasze działania zawsze poprzedzamy bezpłatną konsultacją wstępną, dzięki której poznajemy Twój problem, badamy możliwości i przedstawiamy sposoby rozwiązania problemu.
Usługi psychologiczne w Gabinetach Rogowska prowadzone są przez Psychologa i dr n. ekonom Annę Rogowską – założycielkę Gabinetów Rogowska Reross Sp. z o.o. Nasz Psycholog zajmuję się doradztwem psychologicznym, analizą psychologiczną, pomocą psychologiczną, terapią integracyjną, poznawczo-behawioralną. Usługi te są szczególnie przydatne w sytuacji zmiany, trudnych wyzwań, uporządkowania wielu spraw. Zasilane są kilkoma nurtami psychologicznymi ponieważ jest to bardzo efektywne w trakcie pracy z pacjentem. Nurt integracyjny pozwala najszerzej zagłębić się w napotkaną trudność i dać najwięcej wsparcia i pomocy.
Jeśli masz ochotę porozmawiać, skonsultować się, zaczerpnąć szerokiego punktu widzenia na sprawy, które Cię dotykają – zapraszamy do kontaktu.