ZABIEGI

SKONCENTROWANY ZABIEG ULTRADŹWIĘKOWY
(SONOFOREZA ROZSZERZONA)

Głównym celem zabiegu jest wprowadzenie substancji aktywnych dzięki falom ultradźwiękowym w głębsze warstwy naskórka. Dodatkowo zabieg powoduje mikromasaż i poprawę ukrwienia tkanek.

Zabieg składa się ze standardowego demakijażu i dwuetapowego oczyszczenia skóry peelingiem enzymatycznym i mechanicznym. Następnie wykonuję się właściwy peeling kawitacyjny, ostatnim etapem jest sonoforeza.

Peeling kawitacyjny to zabieg wykorzystujący działanie fali ultradźwiękowej. Jest wykonywany za pomocą specjalnej głowicy emitującej ultradźwięki. Zabieg jest wykonywany na zwilżonej skórze, w celu wytworzenia mikropęcherzyków, które powstają podczas kontaktu wody z falą ultradźwiękową. Mikropęcherzyki rozbiją martwe komórki rogowe naskórka, oczyszczając tym samym naszą skórę.   

Sonoforeza wykonywana jest przy użyciu specjalistycznego serum odżywiającego. Polega ona na masażu twarzy specjalną szpatułką emitującą ultradźwięki. Ostatnią częścią zabiegu jest nałożenie odpowiedniej maski, indywidulanie dobranej dla każdej cery.

Efekty zabiegu:

  • Wygładzenie powierzchownych zmarszczek
  • Oczyszczenie porów
  • Wyregulowanie pracy gruczołów łojowych
  • Delikatne złuszczenie
  • Wtłoczenie substancji odżywczych w głębsze warstwy skóry

Zalecamy wykonanie serii min 5 zabiegów w odstępach tygodniowych.

 

 

 

Umów się na wizytę
Nie zwlekaj, już teraz wybierz odpowiedni dla siebie termin wizyty.