Modelowanie sylwetki

Pakiet bańka chińska + modelowanie sylwetki technologia łączoną + masaż próżniowy + lifting RF

1 zabieg – 190 zł

Bardzo skuteczna metoda walki z cellulitem i obrzękami. Bańka chińska to bardzo skuteczna metoda na jędrność i usuwanie złogów tłuszczu z różnych części ciała. Drenaż limfatyczny doskonale usprawnia krążenie krwi i limfy dzięki czemu przyśpieszamy efekt działania bańki chińskiej.

Bańka chińska to najbardziej popularne narzędzie stosowane w ramach walki z tzw. „pomarańczową skórką” czyli cellulitem. To nierównomiernie rozłożona pod skórą tkanka tłuszczowa, która daje na powierzchni efekt wyglądem przypominający skórkę pomarańczy. Za sprawą podciśnienia jakie generujemy w pracy bańką mamy możliwość odsunięcia od siebie „grudek” tłuszczowych i szansę na lepsze ukrwienie całej masowanej okolicy, a co za tym idzie dostarczenie wszelkich niezbędnych składników odżywczych oraz tlenu masowanym komórkom. Następstwem tych działań jest wyrównanie powierzchni skóry, a także dodatkowo jej ujędrnienie poprzez napływ nowej krwi, lepiej dotleniającej i odżywiającej tkanki.

Bańka chińska nie tylko wykazuje ogromną skuteczność w walce z cellulitem, ponadto fakt przesuwania jej po powierzchni skóry daje nam dodatkowy efekt w postaci peelingu, a więc oczyszczanie  powierzchni skóry z martwego naskórka i produktów gruczołowych, tak więc już po jednym zabiegu masowana okolica jest gładsza.

 EFEKTY zabiegu:

 • redukcja cellulitu
 • duże ujędrnienie skóry
 • poprawa krążenia krwi
 • przyspieszenie metabolizmu
 • zmniejszenie napięcia mięśniowego
 • likwidacja obrzęków
 • zmniejszenie podskórnej tkanki tłuszczowej

Bardzo skuteczna metoda walki z cellulitem i obrzękami. Drenaż limfatyczny to nieinwazyjna metoda detoksykacji organizmu oraz usprawniania krążenia limfy i krwi. Jest powszechnie stosowany w celu usuwania cellulitu, modelowania sylwetki, rozluźniania napiętych mięśni, regeneracji po liposukcji, ujędrniania skóry czy usuwania obrzęków. Zabieg wykonujemy z wykorzystaniem BTL-6000 Lymphastim 12 Topline. Jest to 12-kanałowy aparat do masażu uciskowego stosowany w rehabilitacji i medycynie estetycznej. Posiada specjalne aplikatory z zachodzącymi na siebie komorami, zapewniające skuteczny masaż, który pobudza naturalne krążenie limfy w organizmie, w podobny sposób jak ręczny masaż uciskowy. Stymuluje układ krwionośny i chłonny. Poprawia metabolizm komórek, detoksykację oraz pozwala usunąć nadmiar wody z organizmu.


EFEKTY zabiegu:

 • zmniejszenie cellulitu
 • poprawa sprężystości i jędrności skóry
 • redukcja obrzęków limfatycznych
 • oczyszczenie organizmu

Połączenie tych trzech procedur zabiegowych daje natychmiastowy efekt.

Umów się na wizytę

Obowiązek informacyjny - Zgodnie z art. 13 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych (...) czytaj więcej