Psychologia

Psychologia

Szanowni Państwo,
Nazywam się Anna Rogowska. Jestem psychologiem, dr nauk ekonomicznych oraz mgr nauk społecznych. Obszarem mojej działalności jest także poradnictwo psychologiczne, psychoterapia i coauching. Zajmuję się doradzaniem i pomaganiem ludziom w różnych momentach życia. Uważam że rozmowa z drugim człowiekiem jest kluczem do poradzenia sobie z problemami jakie napotykamy w życiu. Zwłaszcza rozmowa z osobą, która jest po to żeby nam pomóc, której można powierzyć swoje tajemnice i której można zaufać.

W swojej pracy korzystam z doświadczenia nabytego przez ponad 25 lat pracy z ludźmi. Dużą część swojego życia zawodowego spędziłam zarządzając zasobami ludzkimi i pomagając ludziom. Obecnie zajmuję się prowadzeniem Gabinetów Rogowska Reross Sp. z o.o. , których jestem założycielką.  Moim drugim powołaniem jest psychologia i tym zajmuję się również zawodowo.

Pomagałam w sytuacjach osobistych, zawodowych, rodzinnych oraz w budowaniu biznesów.  Doświadczenie to niewątpliwie mój atut. Wiedza akademicka i przygotowanie teoretyczno/akademickie uzupełniają paletę moich umiejętności.

Przygotowanie psychologiczne wraz z tytułem psychologa uzyskałam już jako dojrzała osoba na Akademii Ekonomiczno-Humanistycznej w Warszawie. Ponadto posiadam przygotowanie w zakresie Terapii Integracyjnej, Poznawczo-Emocjonalnej, radzenia sobie ze stresem, budowania poczucia własnej wartości, automotywacji, coauchingu. Moją mocną stroną jest słuchanie i szukanie rozwiązania sytuacji jakie spotykają nas w życiu.

Oprócz tytułu w zakresie psychologii ukończyłam także studia magisterskie w zakresie nauk społecznych na Wydziale Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego. Dzięki czemu mam głęboki wgląd w procesy społeczne w jakich żyjemy. Swoje wykształcenie uhonorowałam tytułem Doktora Ekonomii otrzymanym w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Szerokie i wszechstronne wykształcenie daje mi  możliwość wglądu w procesy psychologiczne, społeczne i ekonomiczne jakie zachodzą w życiu każdego człowieka. Wykształcenie połączone z bardzo bogatym doświadczeniem daje mi możliwość wszechstronnej pomocy każdemu kto się do mnie zgłosi.

Niektórzy radzą sobie z tym co nas w życiu spotyka w sposób łatwy, inni zaś potrzebują pomocy, wsparcia, porady, rozmowy, przepracowania problemów z każdej strony i znalezienie najlepszego kierunku działania. Tu sprawdzam się ja jako psycholog, ekonomista, specjalista nauk społecznych  i doświadczony słuchacz, a przede wszystkim jako osoba, której można zaufać, która chce pomóc i przekazać ładunek dobrej energii.  

W swojej pracy podchodzę do człowieka w sposób całkowicie zintegrowany, w rozumieniu jego uwarunkowań wynikających ze środowiska zewnętrznego w jakim funkcjonuje oraz środowiska wewnętrznego, podyktowanego umysłem i duchem.

Zajmuję się doradztwem psychologicznym, analizą psychologiczną, pomocą psychologiczną, terapią integracyjną,  poznawczo-behawioralną. Moja pomoc jest szczególnie przydatna w sytuacji zmiany, trudnych wyzwań, uporządkowania wielu spraw. Posiłkuję się kilkoma nurtami psychologicznymi ponieważ uważam, że to jest najlepsze dla moich pacjentów. Nurt integracyjny pozwala najszerzej zagłębić się w napotkaną trudność i dać najwięcej wsparcia i pomocy.

Jeśli masz ochotę porozmawiać, skonsultować się, zaczerpnąć szerokiego punktu widzenia na sprawy, które Cię dotykają - zapraszam. Skontaktuj się ze mną, porozmawiamy, pomogę Ci podjąć najlepszą dla Ciebie decyzję i rozwiązać trudną sytuację.

Każdego traktuję po przyjacielsku. Każdy jest inny i zawsze się tym kieruję. Nigdy nie spotkałam dwóch takich samych osób ani takich samych uwarunkowań życiowych .  Ze mną rozmawia się o wszystkim i nie ma tematów tabu, ponieważ zawsze jestem po Twojej stronie. Pokażę Ci twoją wartość i to co czyni Cię kimś wyjątkowym i silnym. Pomogę ci znaleźć drogę do Twoich zasobów. Rozumiem i pomagam. Twoje zaufanie do mnie i poczucie bezpieczeństwa są najważniejsze.

Moje najczęstsze obszary działania to:
  1. Porady w zakresie związków, emocji, seksualności
  2. Poradnictwo rodzinno-rodzicielskie
  3. Odnajdywanie twoich mocnych stron i ich wzmacnianie
  4. Coaching
  5. Terapia integracyjna
  6. Pomoc w radzeniu sobie ze stresem i lękiem
  7. Pomoc w odnalezieniu się w sytuacji społeczno/ekonomicznej (często w oparciu o współpracę konsultacyjną z osobami z obszaru biznesu)
  8. Wsparcie przy ważnych zmianach w życiu i nowych, trudnych sytuacjach
  9. Terapia poznawczo-behawioralna
  10. Wzmacnianie siły psychicznej

tel. kontaktowy : 509 194 083

mail: psychologia@gabinety-rogowska.pl

Konsultacje on –line lub w gabinecie po uprzednim umówieniu.