Rehabilitacja Modelowanie sylwetki Kosmetologia
Medycyna anti-aging
Medycyna estetyczna
Psychologia

Gabinety Rogowska to sieć gabinetów na Bemowie w Warszawie do profesjonalnej pielęgnacji ciała i rehabilitacji.

PROMOCJE

Rehabilitacja
Zniżka 20% na terapię indywidualną w godzinach 7:00-12:00 (poniedziałek - piątek)

To idealna oferta dla osób które mają wolną chwilę dla siebie w godzinach dopołudniowych.

Rehabilitacja
Masaż gorącymi kamieniami 60 min - cena 135 zł

Masaż gorącymi kamieniami jest polecany  osobom zestresowanym, które potrzebują głębokiego relaksu. Tego typu zabieg łączy korzyści płynące zarówno z tradycyjnego masażu manualnego, jak i oddziaływania na skórę ciepłem. Rozcieranie ciała ciepłymi kamieniami pozytywnie wpływa na krążenie, wzmacnia układ odpornościowy i rozluźnia mięśnie. Ten rodzaj masażu przypadnie do gustu również osobom cierpiącym na bezsenność i zmagającym się z nerwicami – po zabiegu ciało oraz umysł są ukojone, wyciszone i w pełni zregenerowane.

Kosmetologia
Masaż Kobido

Wspaniale poprawia napięcie skóry, pobudza skórę do pracy w zakresie pracy fibroblastów i produkcji kolagenu.

Masaż twarzy Kobido dedykowany jest osobom, które z różnych względów nie mogą skorzystać z inwazyjnych zabiegów medycyny estetycznej. Może też być stosowany jako uzupełnienie terapii anti-aging. Masaż twarzy Kobido jest naturalną i nieinwazyjną metodą liftingu twarzy. Technika masażu Kobido rozluźnia napięte tkanki skóry twarzy i wzmaga produkcję kolagenu i elastyny. Dzięki temu skóra twarzy jest dotleniona, pobudzona do regeneracji, promienista i w efekcie wygląda młodo i zdrowo.

Czas trwania od 60 do 90 min

1 zabieg – 220 zł

1 zabieg wraz z tapingiem lub masażem transbukalnym - 250 zł

Kosmetologia
Zabieg z użyciem vit A – 180 zł

Zabieg z wykorzystaniem witaminy A jest jedną z najskuteczniejszych terapii anti-aging w kosmetologii estetycznej. Zabieg dedykowany jest na twarz, szyję, dekolt i ciało. Efekty widoczne są już po pierwszym zabiegu. Głównym składnikiem zabiegu jest retinol (witamina A), który wspomagany jest witaminą C oraz antyoksydantami. Zalecany szczególnie w przypadkach: utraty jędrności skóry, przebarwień pozapalnych, blizn potrądzikowych, zaskórników, rozstępów (na ciele).

Kosmetologia
Rozjaśniająco odmładzający zabieg z użyciem kwasów

 

Jest to innowacyjny zabieg wykorzystujący połączenie substancji chemicznych, wykazujących silnie dobroczynne działanie na naszą skórę. Skoncentrowana mieszanka chemiczna działa na skórę poprzez: biostymulację, rewitalizację, oczyszczenie, złuszczenie, przyśpieszenie regeneracji komórek.

1 zabieg - 150 zł

seria 3 zabiegów – 400 zł

Kwas+maska regenerująco odżywcza. Doskonała odnowa i regeneracja skóry

Kosmetologia
Skoncentrowany zabieg kwasowy z nakłuciami – 220 zł

SKONCENTROWANY ZABIEG KWASOWY

Jest to innowacyjny zabieg wykorzystujący połączenie substancji chemicznych, wykazujących silnie dobroczynne działanie na naszą skórę. W składzie preparatu znajdziemy takie substancje jak kwas trójchlorooctowy 35%, kwas laktobionowy, kwas salicylowy, kwas winowy, czy też cytrynowy, ponadto obecne są arginina , glicyna, skawlen i mirystynian izopropylu.

Skoncentrowana mieszanka chemiczna działa na skórę poprzez : biostymulację, rewitalizację, oczyszczenie, złuszczenie, przyśpieszenie regeneracji komórek.

Kosmetologia
Kompleksowy zabieg anti aging

Skutecznie stymuluje skórę do produkcji nowych włókien kolagenowych i jej odmłodzenie na wielu poziomach. Ta procedura zabiegowa łączy dwie bardzo skuteczne technologie: karboksyterapię oraz lifting RF. W efekcie połączenia tych dwóch zabiegów uzyskujemy bardzo silne działanie anti-aging.

5 zabiegów – 1220 zł

 

Kosmetologia
Osocze bogatopłytkowe PRP: cena 500 zł

Osocze bogatopłytkowe to krwiopochodny materiał autologiczny pozyskiwany z krwi własnej pacjenta. Zawarte są w nim koncentraty płytkowe mają właściwości budujące nowe naczynia krwionośne oraz usprawniające budowę fibroblastów, które stymulują wytwarzanie nowego kolagenu.

Kosmetologia
Fibryna bogatopłytkowa - PRF cena: 600 zł

Zabieg zaliczany jest do zabiegów autologicznych, czyli takich w których materiał zabiegowy pozyskiwany jest z organizmu pacjenta. Fibryna bogatopłytkowa jest składnikiem osocza bogatym w leukocyty, płytki krwi oraz komórki macierzyste. Preparat wprowadzony w obszar zabiegowy od wewnątrz wypełnia problematyczne przestrzenie i długoterminowo uwalnia czynniki wzrostu, cytokiny i mezenchymalne komórki macierzyste, co w efekcie stymuluję skórę do odnowy i wypełnia powstałe w niej ubytki.