ZABIEGI

ZABIEG OCZYSZCZAJĄCY

Zabieg oczyszczający polega na chemiczno - mechanicznym oczyszczeniu skóry, a następnie na odpowiednim jej nawilżeniu. Podczas zabiegu wykorzystywany jest peeling kawitacyjny, dwuskładnikowe oczyszczanie kwasami oraz jonoforeza, rozszerzona i łagodząca maska.

Peeling kawitacyjny to zabieg wykorzystujący działanie fali ultradźwiękowej. Jest wykonywany za pomocą specjalnej głowicy emitującej ultradźwięki. Zabieg jest wykonywany na zwilżonej skórze, w celu wytworzenia mikropęcherzyków, które powstają podczas kontaktu wody z falą ultradźwiękową. Mikropęcherzyki rozbiją martwe komórki rogowe naskórka, oczyszczając tym samym naszą skórę.  

Następnym etapem zabiegu oczyszczającego jest zastosowanie oczyszczenia kwasami, w tym etapie stosujemy kwasy cytrynowy, a następnie migdałowy, lub salicylowy, w zależności od potrzeb danej skóry.  Kwasy stosowane w naszym zabiegu wykazują działania złuszczające, anti-aging, przeciwtrądzikowe, rozjaśniające przebarwienia, nawilżające. Polecany jest do każdego typu cery.

Trzecim etapem naszej procedury jest wykonanie sonoforezy, przy użyciu specjalistycznego serum odżywiającego. Sonoforeza polega na masażu twarzy specjalną szpatułką emitującą ultradźwięki. Ostatnią częścią zabiegu jest nałożenie odpowiedniej maski, indywidulanie dobranej dla każdej cery.

Efekty zabiegowe:

  • Rozjaśnienie przebarwień
  • Oczyszczenie skóry
  • Regulacja pracy gruczołów łojowych
  • Nadanie skórze blasku
  • Zabieg wykonany w serii wykazuję działanie anti-aging

Powinno wykonać się serię 6 zabiegów w odstępach 2-3 tygodniowych.

Umów się na wizytę
Nie zwlekaj, już teraz wybierz odpowiedni dla siebie termin wizyty.