ZABIEGI

MODELOWANIE SYLWETKI TECHNOLOGIĄ ŁĄCZĄCĄ KAWITACJĘ, MASAŻ PRÓŻNIOWY ORAZ LIFTING RF

Technologia łączona wykorzystuje kilka technologii w trakcie jednego zabiegu. Dlatego jest to jedna ze skuteczniejszych metod w modelowaniu sylwetki. Kompleksowy efekt kawitacji z masażem próżniowym i RF-liftingiem to jedna z najlepszych kombinacji kosmetycznych do rozwiązywania miejscowych niedoskonałości ciała. Protokół ten aktywnie pracuje nad tkankami w obszarze zastoju tłuszczu. Efekty ultradźwiękowe, mechaniczne i termiczne powodują szereg reakcji chemicznych, w tym wytwarzanie cząstek rozszerzających naczynia krwionośne, rozpad kompleksów molekularnych i działanie koloidalno-chemiczne z efektem upłynniania. Urządzenie nie tylko niszczy komórki tłuszczowe, ale także pomaga usunąć pozostałości reakcji metabolicznych poprzez układ limfatyczny organizmu.

Kawitacja ultradźwiękowa do usuwania miejscowych złogów tłuszczu. Metoda kawitacji ultradźwiękowej pozwala pozbyć się cellulitu i zredukować tkankę tłuszczową, pomaga wyrównać teksturę skóry. Efektem liposukcji ultradźwiękowej jest zmniejszenie lokalnych złogów tłuszczu na boczkach , fałdach brzucha i udach. Zabieg kawitacji jest także wykorzystywany do korygowania defektów po liposukcji chirurgicznej.

  • Multipolarna głowica RF idealnie sprawdzi się w wyszczupleniu ciała.
  • Masaż próżniowy z liftingiem RF. Nowatorski pomysł połączenia liftingu RF i podciśnienia umożliwia jak najgłębszą terapię partii docelowych i uzyskanie jeszcze wspanialszych efektów. Głęboki masaż próżniowy pozytywnie wpływa na krążenie limfy, zapobiega utracie kolorytu skóry, usuwa toksyny i odpady tkankowe. Przyspiesza krążenie krwi i metabolizm komórkowy oraz produkcję kolagenu, poprawiając kondycję tkanki łącznej.
  • Bipolarna głowica ma ograniczoną głębokość wpływu – 2 mm. To na tej głębokości znajduje się skóra właściwa, czyli uzyskujemy lokalny wpływ na włókna kolagenowe.

EFEKTY zabiegu:

  • Redukcja tkanki tłuszczowej i cellulitu
  • Usprawnienie drenażu limfatycznego
  • Natychmiastowe napięcie istniejących włókien kolagenowych sprzyja szybkiemu ujędrnieniu skóry.
  • Aktywizacja metabolizmu lipidów, szybki rozkład trójglicerydów.
  • Stymulacja fibroblastów do produkcji kolagenu i elastyny, które przyczyniają się do ujędrniania skóry.Umów się na wizytę
Nie zwlekaj, już teraz wybierz odpowiedni dla siebie termin wizyty.