ZABIEGI

MEZOTERAPIA MIKROIGŁOWA

Mezoterapia mikroigłowa , pozwala na bezbolesne wprowadzenie substancji czynnych w głąb skóry. Pobudza procesy regeneracyjne zachodzące w skórze, dzięki czemu zwiększa wytwarzanie kolagenu i elastyny. Idealnie sprawdza się w walce ze zmarszczkami i bliznami. Zwiększa jędrność, gęstość i elastyczność skóry. Spłyca blizny i redukuje płytkie zmarszczki.

Zabieg mezoterapii mikroigłowej polega na nakłuciu skóry za pomocą kilkunastu cieniutkich igieł, przy użyciu specjalnego aparatu .  Podczas zabiegu powstają mikrokanaliki, przez które wchłaniane są substancje odżywcze pochodzące z odpowiednio dobranej ampułki stosowanej przy zabiegu.

Proces nakłuwania skóry doprowadza do zainicjowania procesu zapalnego, dzięki któremu dochodzi do migracji czynników wzrostu w obszar zabiegowy, oraz stymulacji fibroblastów do produkcji kolagenu.

Zabieg przeprowadzany jest przy użyciu specjalnej  ampułki , która jest dopierana odpowiednio do danej skóry. Stosujemy preparaty kwasu hialuronowego, witaminy C, mieszanek witaminowo peptydowych, dedykowanych kwasów.

EFEKTY zabiegu:

  • nawilżenie skór
  • zwiększenie jędrności, gęstości i elastyczności skóry
  • likwidacja drobnych zmarszczek
  • spłycenie blizn w tym blizn potrądzikowych i rozstępów
  • pogrubienie cienkiej skóry
  • Uregulowanie pracy gruczołów łojowych

Zaleca się wykonanie 6 zabiegów  w odstępach 3 tygodniowych

Umów się na wizytę
Nie zwlekaj, już teraz wybierz odpowiedni dla siebie termin wizyty.