ZABIEGI

ZABIEG Z WYKORZYSTANIEM WITAMINY A

Zabieg z wykorzystaniem witaminy A jest jedną z najskuteczniejszych terapii anti-aging w kosmetologii estetycznej. Zabieg dedykowany jest na twarz, szyję, dekolt i ciało. Efekty widoczne są już po pierwszym zabiegu. Głównym składnikiem zabiegu jest retinol (witamina A), który wspomagany jest witaminą C oraz antyoksydantami. Zalecany szczególnie w przypadkach: utraty jędrności skóry, przebarwień pozapalnych, blizn potrądzikowych, zaskórników, rozstępów (na ciele).

 Efektem zabiegu są:

  • głębokie i silne odmłodzenie skóry
  • spowolnienie procesów jej starzenia
  • poprawa jędrności skóry
  • spłycenie bruzd i zmarszczek
  • zwężenie porów
  • redukcja zaskórników i zmniejszenie łojotoku.

Preparat zawiera w swoim składzie 4% retinol, 8% witaminę C, oraz 30 % antyoksydanty.

Procedurę zabiegową zaczynamy od demakijażu, dwustopniowego oczyszczania, oraz peelingu kawitacyjnego, następnie aplikujemy na skórę specjalną ampułkę z witaminą C. Następnie nakładana jest maska zawierająca retinol. Pacjent po zaaplikowaniu preparatu powinien udać się bezpośrednio do domu, w celu zmniejszenia ekspozycji na  promieniowanie UV, a następnie po 4-8 godzinach zmyć produkt letnią wodą. 

Efekt łuszczenia następuję po około 2-3 dniach, które ulega stopniowemu zatrzymaniu, do tygodnia po zabiegu.

Zabieg  z witaminą A działa na szereg defektów skóry, poprzez usunięcie martwego naskórka i głębokie wnikanie preparatu do wnętrza  skóry, (dlatego tak ważne jest trzymanie go przez 4-8 godzin na twarzy po wyjściu z salonu).

Zaleca się wykonanie 3- 4 zabiegów  w odstępach 3 tygodniowych.

Umów się na wizytę
Nie zwlekaj, już teraz wybierz odpowiedni dla siebie termin wizyty.