ZABIEGI

SKONCENTROWANY ZABIEG KWASOWY

SKONCENTROWANY ZABIEG KWASOWY

Jest to innowacyjny zabieg wykorzystujący połączenie substancji chemicznych, wykazujących silnie dobroczynne działanie na naszą skórę. W składzie preparatu znajdziemy takie substancje jak kwas trójchlorooctowy 35%, kwas laktobionowy, kwas salicylowy, kwas winowy, czy też cytrynowy, ponadto obecne są arginina , glicyna, skawlen i mirystynian izopropylu.

Skoncentrowana mieszanka chemiczna działa na skórę poprzez : biostymulację, rewitalizację, oczyszczenie, złuszczenie, przyśpieszenie regeneracji komórek.

Zabieg ten jest mało inwazyjny,  bezbolesny, odczuwalne może być jedynie niewielkie pieczenie charakterystyczne, dla zabiegów z wykorzystaniem kwasów. Po wykonaniu zabiegu możliwe jest niewielkie łuszczenie , natomiast jest ono bardzo delikatne i praktycznie niezauważalne. Procedura może być wykonywana przez cały rok i bez ograniczeń wiekowych. Dobór substancji aktywnej (kwasów) uzależniony jest od pory roku.

Dzięki , skoncentrowanemu zabiegowi kwasowemu jesteśmy w stanie uzyskać

  • Głęboką rewitalizację skóry
  • Redukcję zmarszczek
  • Zmniejszenie widoczności porów
  • Regulację wydzielania sebum
  • Wyrównanie kolorytu skóry
  • Polepszenie napięcia i elastyczności skóry

Zabieg należy powtarzać co 3 tygodnie , zaleca się wykonanie min 4 zabiegów.

 W celu zwiększenia efektywności zabiegów, zaleca się połączenie z mezoterapią mikroigłową, zabieg ten polega na nakłuciu skóry za pomocą kilkunastu cienkich igiełek , przy użyciu specjalistycznego pistoletu, dzięki czemu dochodzi do powstania mikrokanalików w skórze , które zwiększają penetrację substancji zastosowanych w pierwszym etapie zabiegowym. Ponadto mechaniczne podrażnienie skóry igłami przyśpiesza jej regenerację oraz usprawnia pracę komórkową zwiększając tym samym produkcję włókien kolagenowych.

 

Umów się na wizytę
Nie zwlekaj, już teraz wybierz odpowiedni dla siebie termin wizyty.