USŁUGI

COACHING

Prowadzę sesje coachingowe, które zweryfikują Twoje przekonania i perspektywy, pomogę Ci wyjść poza wszelkie dostrzegane ograniczenia i dam świeże spojrzenie, które umożliwi Ci osiągnięcie upragnionych celów.

Pracując z klientami pomagam im uwolnić pełen potencjał jaki posiadają oraz zrealizować wszystkie ich dążenia, skupić swoją energię tam, gdzie będzie to najkorzystniejsze dla nich samych.  Docieramy do zupełnie  nowych perspektyw, które do tej pory były poza zasięgiem. Razem ustalamy priorytety według tego, czego pragną najbardziej i co byłoby najlepszym rozwiązaniem. Razem odnajdujemy motywację do zmierzenia się ze wszystkimi wyzwaniami. Pomagam udoskonalić Wasze działania oraz osiągnąć wyznaczone przez Was cele i standardy.


W pracy coachingowej opieram się między innymi na modelu Grow, opracowanym przez pioniera coachingu w Wielkiej Brytanii, Johna Whitmora i ojca chrzestnego coachingu zorientowanego na efektywność. Zgodnie z tym modelem najpierw dopracowuję z klientem cel jaki chce osiągnąć, następnie analizujemy rzeczywistość jaka jest wokół klienta. Przyglądamy się posiadanym zasobom, pomysłom, możliwym scenariuszom. Kolejnym ważnym krokiem jest opracowanie kilku możliwych rozwiązań i wybranie tego najlepszego. Ostatnim krokiem jaki wykonuję jest przygotowanie klienta do podjęcia działania i wszystko zaczyna się dziać.:)


Zdolności komunikacyjne jakie posiadam, po części dane mi z natury, po części ukształtowane celowo, umożliwiają mi czerpanie niezwykłej przyjemności w pracy coachingowej z ludźmi, pomaganiu im i daję energię, której jest ogólny deficyt. Ładunek energetyczny otrzymywany w trakcie interakcji z człowiekiem jest niezwykle dopingujący do działania. Pozytywna energia którą chętnie się dzielę, to jeden z moich największych atutów i jedna z   najważniejszych sił motywujących mnie do działania. To dzięki niej czuję i wiem, że na wiele rzeczy mamy wpływ, kształtujemy swoją rzeczywistość i decydujemy o tym jak odbierać otaczający świat.  Taką wiedzę i umiejętność przekazuję moim klientom.

Pomagam:

  • rozwinąć potencjał
  • odnaleźć mocne strony i poprawić wzrost motywacji
  • wzmocnić słabe strony
  • budować pewność siebie
  • zrealizować możliwości, z których jeszcze nie skorzystałeś
  • wyjść poza dotychczasowe schematy myślenia i działania

 

Umów się na wizytę
Nie zwlekaj, już teraz wybierz odpowiedni dla siebie termin wizyty.