USŁUGI

PORADNICTWO

Jeśli jesteś w trudnym momencie swojego życia i nie bardzo wiesz, w którą stronę pójść, tu doskonale sprawdza się poradnistow psychologiczne. Moja pomoc w tym obszarze charakteryzuje się tym, że z uwagi na wszechstronne doświadczenie i wykształcenie jakie posiadam, analizuję wspólnie z Tobą problem z każdej strony. Najpierw skupimy się na opisie sytuacji, następnie przyjrzymy się Twoim odczuciom w związku z sytuacją, myślach, przekonaniach, możliwych wariantach zachowań i rozwiązań. Nie ominiemy Twojej intuicji. Bardzo ważnym w tym momencie będzie oddanie należytej uwagi aspektom społecznym i ekonomicznym danej trudności. Jako psycholog, mgr nauk społecznych i dr ekonomii doskonale łączę wszystkie te elementy i pomagam w podjęciu najlepszej dla Ciebie decyzji.


W swojej pracy bazuję na Twoich mocnych stronach, a słabe wzmacniam. Celem jest odzyskanie równowagi emocjonalnej i odzyskanie przekonania, o możliwościach wpływania na życie. Nasze życie kształtujemy my sami. Moją rolą jest nauczyć Cię tego i w tym wzmocnić.

„Wszystko rozpoczyna się od myśli. Myśli prowadzą do uczuć, uczucia prowadzą do działań, działania prowadzą do rezultatów”.
J. Beck


Nasze spotkanie może być jednorazowe na zasadzie konsultacji psychologicznej lub może mieć charakter kilku konsultacji. To zależy od Ciebie i Twojej sytuacji.


Z najtrudniejszej nawet lekcji zawsze wyciągniemy bogatą lekcję, którą wykorzystasz w przyszłości.
Poradnictwo bardzo dobrze sprawdza się w następujących obszarach:

 •  Kryzysy życiowe
 • Śmierć bliskiej osoby
 • Poszukiwanie sensu życia
 • Trudność w osiągnięciu niezależności i autonomii
 • Trudność w relacjach z: komunikacją interpersonalną, wyrażaniem uczuć, stawianiem granic
 • Poszukiwanie partnera
 • Problemy na kanwie zawodowej

Doradzam w zakresie:

 1. Doradztwo osobiste
 2. Doradztwo biznesowe (często w oparciu o współpracę konsultacyjną z osobami z obszaru biznesu)
 3. Doradztwo w zakresie relacji międzyludzkich
 4. Doradztwo zawodowe
Umów się na wizytę
Nie zwlekaj, już teraz wybierz odpowiedni dla siebie termin wizyty.