ZABIEGI

MASAŻ GORĄCYMI KAMIENIAMI

Masaż gorącymi kamieniami jest polecany  osobom zestresowanym, które potrzebują głębokiego relaksu. Tego typu zabieg łączy korzyści płynące zarówno z tradycyjnego masażu manualnego, jak i oddziaływania na skórę ciepłem. Rozcieranie ciała ciepłymi kamieniami pozytywnie wpływa na krążenie, wzmacnia układ odpornościowy i rozluźnia mięśnie. Ten rodzaj masażu przypadnie do gustu również osobom cierpiącym na bezsenność i zmagającym się z nerwicami – po zabiegu ciało oraz umysł są ukojone, wyciszone i w pełni zregenerowane.

Na masaż gorącymi kamieniami najlepiej wybrać  się do profesjonalnego gabinetu – ważne, by zabieg został przeprowadzony przez doświadczonego masażystę, który nie tylko odpowiednio dostosuje temperaturę kamieni, lecz też umiejętnie ich użyje do rozcierania skóry. Ten rodzaj zabiegu jest szczególnie zalecany porą jesienno-zimową, kiedy jesteśmy bardziej podatni na wpływ pogody oraz temperatury na nasz organizm.

Przed przystąpieniem do jakichkolwiek czynności konieczne jest również wykluczenie przeciwwskazań, do których należą niektóre choroby:

- dermatologiczne (np. rozległe uszkodzenia skóry),

- kardiologiczne

- nowotworowe

- osoby z aktywnym stanem zapalnym (gorączką, infekcją).

Warto zapewnić sobie chwilę relaksu i samemu przekonać się, ile korzyści dla zdrowia fizycznego i psychicznego może przynieść masaż z użyciem ciepłych kamieni. Gwarantujący głębokie odprężenie oraz zredukowanie dolegliwości bólowych.

Efekty zabiegu:
- Wyciszenie
- Odprężenie
- Zrelaksowanie
- Uspokojenie myśli
- Poprawa jakości snu

Umów się na wizytę
Nie zwlekaj, już teraz wybierz odpowiedni dla siebie termin wizyty.