O nas – Gabinety Rogowska

Pomagamy

odzyskać sprawność, szczupłą sylwetkę i promienną twarz

i utracone zdrowie dzieciom, młodzieży, osobom dorosłym i seniorom.

Witamy serdecznie na stronie Gabinety Rogowska

Gabinety Rogowska to miejsce na miarę przyszłości, spełniające oczekiwania każdego Pacjenta.

Nasze gabinety znajdują sie na Bemowie w Warszawie przy ul. Dywizjonu 303, bud. 113 LU3 oraz na ul. T. Pełczyńskiego 16/38 ( niedaleko Tesco przy ul. Górczewskiej).

W zakresie rehabilitacji oferujemy Państwu przede wszystkim terapię indywidualną i masaże, które są bez wątpienia najbardziej cenioną i skuteczną formą terapii. Na tym obszarze mamy duże osiągnięcia. Nasze terapie wspieramy sprzętem najnowszej generacji. Wykorzystujemy m.in. falę uderzeniową, krioterapię elektroterapię, ultradźwięki, laseroterapię, terapię kombinowaną, magnetoterapię, masaż uciskowy sekwencyjny i wiele innych urządzeń.

Do zabiegów odchudzających i modelujących sylwetkę wykorzystujemy obecnie najnowocześniejszy sprzęt IntraCell – nowość i absolutny hit na rynku usług z medycyny estetycznej! Sprzęt ten jednocześnie wykorzystuje aż 5 technologii: masaż próżniowy, masaż rolkami, fale radiowe, podczerwień oraz kawitację. Jest to do tej pory jedyny sprzęt na rynku, który synergicznie wykorzystuje 5 technologii, w trakcie jednego zabiegu.   W zabiegach odchudzających wykorzystujemy także szereg metod łączonych z wykorzystaniem: fali uderzeniowej, karboksyterapii, zabiegów bańką chińską, masaży odchudzających, ujędrniających, antycellulitowych.

Nasze zabiegi w zakresie kosmetyki, to także gwarancja doskonałych specjalistów i wysokiej jakości sprzętu. Dzisiejsza kosmetyka to już zaawansowana technologia, którą stosujemy w naszych gabinetach. Wykorzystujemy inteligentną karboksyterapię, lifting bez skalpela z wykorzystaniem technologii IntraCell, oxybrazję, mikrodermabrazję diamentową, piling kawitacyjny, ultradżwięki, światłoterapię, jonoferezę, dermomasaż, mezoterapię bezigłową a także wysokiej klasy preparaty dzięki, którym cera jest zdrowa, nawilżona, ładna, zadbana, bez zmarszczek i sprężysta.

Nasza działalność w zakresie rehabilitacji, odchudzania, kosmetyki i dietetyki pozwala nam zająć się Klientami kompleksowo, wychodząc na przeciw oczekiwaniu życia w zadowoleniu z siebie oraz ze swojego zdrowia i wyglądu. Przychodząc do nas na masaż czy tez rehabilitację możesz wyjść również z wystylizowanymi brwiami i po zabiegu odchudzającym, odmładzającym, kosmetycznym. W celu zapewnienia pełnej obsługi naszych Klientów oferujemy bardzo atrakcyjne kompleksowe oferty, z których zawsze jesteście bardzo zadowoleni.
Najważniejsze dla nas jest świadczenie usług wysokiej jakości i to, żeby Pacjent wyszedł z naszej placówki zawsze usatysfakcjonowany. Aby to osiągnąć współpracujemy z fizjoterapeutami, masażystami, kosmetologami, dietetykami o wysokich kwalifikacjach. Nasza szeroka dostępność, wysokie standardy świadczenia usług oraz system obsługi Pacjentów zapewniają szybki dostęp do usługi oraz jej wysoką jakość.
Ze względu na zróżnicowanie oddziaływań, skuteczność i kompleksowość naszych zabiegów, do każdego Pacjenta podchodzimy indywidualnie i ze szczególną dbałością dobieramy właściwy rodzaj terapii oraz zabiegów. To jest gwarancją skuteczności.
Profesjonalna kadra i najnowocześniejszy sprzęt renomowanych firm pozwalają nam zaoferować usługi na najwyższym poziomie z uwzględnieniem osobistych preferencji Pacjenta.

Zapraszamy do naszych gabinetów na bezpłatną 30 minutowy konsultację. Podczas tej wizyty nasz specjalista zdiagnozuje problem i ustalimy wspólnie metodę pozbycia się problemu i poprawy jakości życia.

Zapraszamy serdecznie.

Co nas Wyróżnia?

Ze względu na zróżnicowanie oddziaływań, skuteczność i kompleksowość rehabilitacji, odchudzania oraz kosmetyki, do każdego pacjenta podchodzimy indywidualnie i ze szczególną dbałością dobieramy właściwy rodzaj terapii.

Stawiamy na najwyższy poziom świadczonych usług, dbając o dobro naszych pacjentów. Stosujemy tylko efektywne zabiegi, wykorzystując wyłącznie metody o potwierdzonej skuteczności. Nasz sprzęt jest nie tylko najnowocześniejszy na rynku ale również najbardziej skuteczny, skupiający kilka metod w jednym zabiegu, co znacznie wzmaga jego skuteczność.

Indywidualnie do każdego Pacjenta dobieramy rodzaje oraz formy zabiegów i terapii, używając certyfikowanego sprzętu wysokiej klasy. Pozwala Nam to zaoferować Państwu rzetelną pomoc na najwyższym, światowym poziomie. Najważniejsza dla nas jest skuteczność i Państwa zadowolenie.

Zapewniamy również zabiegi w domu Pacjenta lub innym miejscu uzgodnionym z Pacjentem w tym w klubach fitness i siłowniach. W naszej ofercie są zabiegi które można wykonać poza naszymi gabinetami. Dotyczy to zabiegów bez wykorzystania dużego sprzętu. Jeśli zainteresuję Cię taka forma wykonania usługi skontaktuj się z nami, wtedy ustalimy szczegółowy zakres.

Pomagamy skutecznie!

Jeżeli utraciłeś wiarę w przywrócenie zdrowia, ładnego, szczupłego wyglądu i promiennej twarzy, pomożemy Ci odzyskać utraconą sprawność i ładny, szczupły wygląd.
Nasze zabiegi i oferowane przez nas diety– pozwolą bez wielkiego wysiłku fizycznego odzyskać ładny wygląd, zdrowe, sprawne ciało, promienna twarz i doskonałe samopoczucie pełne wiary w siebie, bez balastu kompleksów.
Twoje dysfunkcje, zbyt duża masa ciała, brak zadowolenia ze swojego wyglądu, nie pozwalają Ci na korzystanie ze standardowych form ruchu ?
Potrzebujesz profesjonalnego odchudzenia, zabiegów kosmetycznych, wymodelowania ciała, dobrej, zdrowej diety i pozbycia się kompleksów ? – skontaktuj się z Nami.

Na pewno Ci pomożemy.

Zanim stracisz zupełnie wiarę w możliwość polepszenia jakości swojego życia, w możliwość odzyskania sprawności, skutecznego odchudzenia, ładnego, promiennego wyglądu zrób coś dla siebie – popracuj z nami nad nową jakością swojego zdrowia i wyglądu!

Przyjmujemy

Poniedziałek – Piątek 7.00 – 21.00

Sobota8.00 – 15.00

Informacje / Wizyty

REHABILITACJA

tel. +48 792 756 666
tel.
+48 796 626 161
tel.
+48 22 252 90 87

ODCHUDZANIE & KOSMETYKA, ​REHABILITACJA

tel. +48 796 626 161
tel. +48 22 408 54 17

e-mail: biuro@gabinety-rogowska.pl