Kosmetologia/medycyna anti-aging

Rozjaśniająco odmładzający zabieg z użyciem kwasów

SKONCENTROWANY ZABIEG KWASOWY

Jest to innowacyjny zabieg wykorzystujący połączenie substancji chemicznych, wykazujących silnie dobroczynne działanie na naszą skórę. W składzie preparatu znajdziemy takie substancje jak kwas trójchlorooctowy 35%, kwas laktobionowy, kwas salicylowy, kwas winowy, czy też cytrynowy, ponadto obecne są arginina , glicyna, skawlen i mirystynian izopropylu.

Skoncentrowana mieszanka chemiczna działa na skórę poprzez : biostymulację, rewitalizację, oczyszczenie, złuszczenie, przyśpieszenie regeneracji komórek.

Zabieg ten jest mało inwazyjny,  bezbolesny, odczuwalne może być jedynie niewielkie pieczenie charakterystyczne, dla zabiegów z wykorzystaniem kwasów. Po wykonaniu zabiegu możliwe jest niewielkie łuszczenie , natomiast jest ono bardzo delikatne i praktycznie niezauważalne. Procedura może być wykonywana przez cały rok i bez ograniczeń wiekowych. Dobór substancji aktywnej (kwasów) uzależniony jest od pory roku.

Dzięki , skoncentrowanemu zabiegowi kwasowemu jesteśmy w stanie uzyskać

  • Głęboką rewitalizację skóry
  • Redukcję zmarszczek
  • Zmniejszenie widoczności porów
  • Regulację wydzielania sebum
  • Wyrównanie kolorytu skóry
  • Polepszenie napięcia i elastyczności skóry

Zabieg należy powtarzać co 3 tygodnie , zaleca się wykonanie min 4 zabiegów.

 W celu zwiększenia efektywności zabiegów, zaleca się połączenie z mezoterapią mikroigłową, zabieg ten polega na nakłuciu skóry za pomocą kilkunastu cienkich igiełek , przy użyciu specjalistycznego pistoletu, dzięki czemu dochodzi do powstania mikrokanalików w skórze , które zwiększają penetrację substancji zastosowanych w pierwszym etapie zabiegowym. Ponadto mechaniczne podrażnienie skóry igłami przyśpiesza jej regenerację oraz usprawnia pracę komórkową zwiększając tym samym produkcję włókien kolagenowych.

 1 zabieg - 150 zł

Seria 3 zabiegów – 400 zł

Kwas+maska regenerująco odżywcza. Doskonała odnowa i regeneracja skóry

 

Umów się na wizytę

Obowiązek informacyjny - Zgodnie z art. 13 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych (...) czytaj więcej